Prodej kompenzačních pomůcek

Prodej některých druhů pomůcek pro tělesně postižené - Pracoviště Český Krumlov, Jinřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Od roku 2017 si u nás můžete zakoupit i kompenzační pomůcky pro tělesně postižené. Pokud je nemám ihned k dispozici, objednáme Vám je a jsou na skladě do týdne.

 

Nabízíme zejména pomůcky pro sebeobsluhu (podavače věcí, ergonomické příbory, elastické tkaničky do bot, navlékače ponožek) a toaletní a sprchovací pomůcky (nástavce na WC, sedačky na vany a do vany, sedačky do sprchy), ale i vozíky nebo chodítka.

 

Pokud je pomůcka hrazena ze zdravotního pojištění a máte poukaz, můžete si pomůcku u nás vyzvednou i na poukaz.

                             

 

 

 

Prodej drobných kompenzačních pomůcek pro sluchově postižené - Pracoviště Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice a Tábor.

Již dlouholetou tradici mají naše pracoviště při prodeji baterií do naslouchadel různých značek, hadiček, filtrů a dalších drobných komponentů pro naslouchadla (olivky, hříbky, filtry, čistící tablety atd.).

 

Některá pracoviště mají k dispozici i ultrazvukovou pračku, kde lze bez problémů vyčistit nečistoty z ušních tvarovek nebo vyčistit brýle.

 

Prodej je doplněn i poradenstvím:

- jak používat a udržovat naslouchadla

- kam se obrátit při špatném fungování či poškození naslouchadla.

Naslouchadla neopravujeme pouze děláme údržbu, opravy smějí dělat jen autorizované firmy a servisy!!!